WordPress Sağ Tık Engelleme

Bu gün ki konumuz wordpress sağ tık engelleme nasıl yapılır? Bu işlemi bir eklenti sayesinde çok kolay bir şekilde yapabiliriz.

Öncelikle WP-CopyProtect [Protect your blog posts] isimli wordpress eklentisini indiriyoruz daha sonra eklentilere kuruyoruz ve etkinleştiriyoruz.

Wp sağ tık engelleme

Etkinleştirme işlemini yaptıktan sonra wp sağ tık engelleme ayarlarını aşağıdaki resimdeki gibi yapıp kayıt edin ve admin panelden çıkış yapın ve test edin admin panelden çıkış yapmazsanız sağ tık engellenmez admin olduğunuz için.

wp sağ tık engelleme

Bu eklenti ile isterseniz hem sağ hemde sol tuş engelleme yapılabilmektedir. isterseniz de sadece sağ tık engelleme yapabilirsiniz ayrıca sağ tık yaptığı zaman görmesini istediğiniz bir not yazabiliyorsunuz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir