Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Programsız!

Windows işletim sistemlerinde ürün anahtarı veya lisans anahtarı bir kaç komut sayesinde öğrenmemiz mümkün.

Lisans sorgulaması yapmamız için yapılacak işlem şu şekilde;

Öncelikle yapmamız gereken Başlat daha sonra da Çalıştır tıklıyoruz. Açılan kutucuğa aşağıdaki komut kodlarından istediğinizi yazabilirsiniz daha sonra da tamam butonuna tıkladığınızda ürün anahtarı lisans bilgileriniz ayrıntılı olarak ekrana gelecektir;

Ürün anahtarı ile ilgili temel bilgi almak için;
slmgr.vbs -dli

Ürün anahtarı ile ilgili detaylı bilgi almak için;
slmgr.vbs -dlv

Ürün anahtarı geçerlilik süresini öğrenmek için;
slmgr.vbs -xpr

Ürün anahtarı ile ilgili tüm bilgileri öğrenmek için;
slmgr.vbs

Bu işlemi tüm windows sürümlerinde yapabilirsiniz.

Orijinal fiyatına göre oldukça ucuza alabileceğiniz windows lisans key satışları Sadeceon’da! Siz de ucuz windows 10 pro key için Sadeceon.com sitesini ziyaret edebilir, hızlı ve kolay şekilde hizmetlerden satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme ve kredi kartı, bkm Express, ininal kart gibi ödeme yöntemleri ile her türlü hesap satışlarına bu siteden ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Sadeceon.com sitesindeki yeteneklere göz atmanız yeterli!

Yukarıdaki windows lisans anahtarı öğrenme komut kodlarından hangisini öğrenmek istiyorsanız o lisans anahtarı kodunu yazmanız yeterlidir.

Bununla uğraşamam derseniz bu https://www.nasilogrenilir.com/windows-lisans-anahtari-bulma-programi/ linke tıklayıp programla daha kolay bir şekilde nasıl windows ürün anahtarınızı hemen öğrenebilirsiniz bunun detaylı anlatımı var.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir