Windows 7 Güncelleme Sorunu [çözüldü]

Windows 7 güncelleme sorunu ile ilgili yazımızda, detaylı olarak anlatacağım. Öncelikle basit bir sorun, kısa sürede bilgisayarınızı güncelleme yapabileceksiniz.

Bugün format attım, gerekli ayarları ve programları yükledim. Her şey yolunda derken, aklıma bilgisayarı güncellemek geldi. Başlat / denetim masası / windows update girip, önünüze çıkan ekranda güncellemeleri denetle tuşuna tıkladım. 10 dakika bekledim bi değişiklik yok, 20 dakika bekledim gene değişen bir şey yok, bir sorun olduğunu anlamam 20 dakika sürdü bu arada 🙂

Sizde benim gibi aynı sorunu yaşadıysanız veya yaşıyorsanız, çözümü burada.

Aynı sorunu benim gibi yaşayan bir çok insan olduğundan eminim ve bu yüzden bu yazıyı yazmaya gerek duydum.

Windows 7 Update Güncelleme İstemcisi

Microsoft windows 7 için yeni WindowsUpdate sundu işletim sistemi kaç bitse onu indirip kurun.

32bit Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB3102810)

64bit Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB3102810)

Yükleme tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızı kapatıp açınız daha sonra, Başlat / denetim masası / windows update girip güncellemeleri denetle tıklayınız, sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir