Tesla ve Lüksemburg anlaşmazlığı başarısız Model S fren testi

İyi görünmüyor, ama Tesla yöntemlerle ilgili bir şeylerin şans olduğunu söylüyor.

Tesla’nın , Model 3 ile sorunu çözdüğü için geçmişte frenleme şikayetlerini geçebileceğini mi düşündün ? Lüksemburg kesinlikle değil. Avrupa ülkesinin test ve standartları vücut ILNAS sonra Tesla ile oran kendisini koymuştur iletken alışılmadık kamu acil frenleme testi (gibi medya Luremberg Wort bir yeni Volvo S90.The model S için 2015 dönemi Model S karşılaştırıldığında izlemek lazım) S90’ın 37MPH’de önleyebileceği 19MPH’nin hemen altındaki bir kukla arabaya çarparak gözlemciye göre, bu test, muhteşem bir şekilde başarısız oldu. Tesla için iyi görünmüyordu, ancak şirket şaşırtıcı bir şekilde sonuçlarla ilgili bir sorun çıkardı.

Model S’in testi başarısız oldu.

Bir de açıklamada için Electrek , sözcüsü ILANS metodoloji dahil testin ayrıntıları sağlamak üzere “reddetti” dedi. Firma, basında görünene kadar test hakkında bir şey öğrenemedi. Otomobil üreticisi ayrıca söz konusu Modelin Almanya’da bir kiralık araba olarak kaydedildiğini de saptadı. Sözcü, Tesla’nın uygun şekilde yapıldığından emin olmak için testin yapısını “araştırmaya” devam edeceğine söz verdi.

Test bir takım soruları gündeme getiriyor.

Neden yepyeni bir rakibe karşı üç yıllık bir kiralık araba pit? Testi neden medyanın önünde çalıştırıyorsunuz? Yine de, Tesla’nın eski fren sistemi (özellikle otomatik acil durum frenleme) eşit olup olmadığı konusunda endişeler ortaya çıkıyor. 2016 yılının sonlarında veya daha sonra yapılan Model S otomobilleri bu meseleye sahip olmasa bile, şirket eski EV’lerinin yol tutuşu olduğundan emin olmak isteyecektir.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir