Perşembe, Eylül 23Kişisel Blog Sitesi

Skrill Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Öncelikle skrill nedir sorusu ile başlayalım. Paypal sisteminin neredeyse aynısı diyebiliriz. Dünyanın en güvenli ödeme sistemlerinden biri olduğu gibi dünyanın her yerinden para gönderip alabiliyorsunuz. Komisyon ücretleri ise yok denecek kadar az. Paypal gibi yüksek komisyon almıyor.

Sadece şöyle bir sorun var Türkiye kullanıcıları kendi ülkelerinde para gönderip alamıyor onun dışında tüm dünyadan ödeme alıp gönderebiliyor.

https://account.skrill.com/signup/

Skrill nasıl kayıt olunur?
Yukarıdaki linke tıklayarak skrill hemen üye olabilirsiniz.

Paypal alternatifi

Paypal Türkiye’den çekildikten sonra bir çok kişinin alternatif olarak kullandığı ve paypal kadar güvenli olan skrill kullanıcı sayısı oldukça arttı benimde sizlere tavsiye edebileceğim bir sistemdir.

Skrill güvenilir mi

Aslında en önemli sorulardan biri bu skrill güvenilir mi? Bana soracak olursanız skrill çok güvenli ayrıca çok kolay ödeme gönderip alabiliyorsunuz. Çok uzun zamandır skrill kullanıyorum çok şükür bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım bir sorun olursa da müşteri hizmetlerine bir mail atmanız yeterli oluyor hemen ilgilenip sorununuz çözüme ulaşıyor.

Skrill ile alışveriş

Skrill ile alışveriş

Yurt dışından bir şeyler alırken veya satarken Skrill ile alışveriş çok kolay ve güvenli para gönderirken karşı tarafın skrill mail adresini yazıp tutarı yazarak anında ödeme yapabiliyorsunuz. Ödeme alırken de aynı şekilde karşı taraf sizin skrill mail adresinizi yazarak hemen ödeme yapabiliyor. Sizde bu tutarı hesabınızda anında görebiliyorsunuz.

Skrill para çekme

Skrill hesabınıza para geldi ve bu parayı çekmek istiyorsunuz. Bunun çok kolay yolları var isterseniz bir skrill kredi kartı ile istediğiniz atmden paranızı anında çekebiliyorsunuz. Kredi kartı çıkarma ücreti 10€ ayrıca her yıl 10€ kart ücreti kesiliyor hesabınızdan buna dikkat edin. Kart çıkartmazsanız bu ücretleri ödemiyorsunuz.

Banka hesabınıza para çekme talebinde bulunabiliyorsunuz. Yaklaşık olarak 3-5 gün içerisinde paranız hesabınıza geçiyor. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus var skrill hesabınızı $ olarak açtıysanız. Paranızı çekeceğiniz banka hesabınızda $ hesabı olması gerekli.

Skrill ödeme yapma

Skrill üye oldunuz sonrasında ödeme yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapıldığını bilmiyorsanız. Bu işlemlerde çok kolay kredi kartınızı ekleyerek istediginiz tutarda para aktarımı yapabiliyor veya skrill e atmlerden para yatırabilir yada banka hesabınızdan para aktarımı yapabilirsiniz. Bana sorarsanız skrill para yatırma için en sağlıklı ve kolay yolu kredi kartınız ile para aktarmak daha kolay çünkü ben öyle yapıyorum.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir