Sevgililer günü hakkında 10 Tuhaf Gerçek!

Sevgililer günü, Sevgililer günü hakkında 10 tuhaf gerçek aynı zamanda tek bir farkındalık günü ve erkek zulüm günü olarak da bilinir (ancak benim için sonsuza kadar sevildiğim ve sevileceğim bir gün), işte burada! Bu çiftler için harika zamanlar çılgınca aşık ama henüz yalnız olanlar için bu kadar büyük değil.

Bu sevgililer günü sevgiyle ilgili birçok efsane ve efsaneler vardır, bazı gerçekler efsanelerden bile daha gariptir. Bu tatili kutlarken, bazı yorumlarla birlikte üzerinde düşünmeniz gereken bazı gerçekler.

14 şubat sevgililer günü hakkında bilgi

  1. Kadınların yaklaşık % 13 gibi bir oranı sevgililer gününde kendilerine çiçek gönderiyor. – Bu gerçekten tuhaf. Bu tatilde çiçeklerin sizi daha iyi hissettirmesi gerekiyor çünkü birisinin sizi umursadığını gösteriyor. Kendinize çiçek yollamak, kendinizle ilgilendiğinizi ve birilerinin sizi önemsemesi için gerçekten çaresiz kaldığınızı söylüyor.
  2. Sevgililer Günü Ortaçağ da, kızlar gelecekteki kocası hakkında hayal kurmak için tuhaf yiyecekler yiyorlar. – Bu kesinlikle hiç mantıklı değil. Tuhaf yiyecekler yiyerek rüyalarını kontrol edemezsin. Bu sadece karnınızı, başka hiçbir amaca hizmet etmeyecek şekilde yapar.
  3. Öğretmenler ve Çocuklar, Sevgililer Günü kartlarının en iyi iki alıcısıdır – Sevgililer günü satışlarının birincil para yapıcısının kız arkadaşları için satın alınmadığını kanıtlayan ana para yapıcı, tüm ebeveynlerin çocuklarına verdikleri şeyleri vermek için Öğretmen bu yüzden sınıftaki tek kişiyi öğretmene bir şey vermemek değildir. Bunun yanı sıra, bu gün ilköğretim okulundaki tüm zorla kart ve şeker ticareti de satışların büyük bölümünü oluşturuyor.
  4. Japonya’da, erkekler kadınlardan daha fazla çikolata alırlar. – Bunu yapan tek ülke Japonya değil. Kore’de kızlar, erkekler için hediyeler alırlar ve bir ay sonra, erkekler kızlara hediye satın alarak iyilik yaparlar.
  5. Sevgililer günü ilk kez Romalılar tarafından kutlandı. Aşkın Roma tanrıçası Venüs, önceden kiminle yattığına bakılmaksızın denizde bir dalış yaptığında bakire hale getirildi. – Uyarı, denizde bir dalış yapmak, Venüs için olduğu gibi ölümlü kadınları için harikalar yaratmaz.
  6. Şubat ayının bu tatil için seçilmesinin nedeni, orta çağlarda insanların kuşları arkadaşlarının seçtiğini düşündüğü aydı. – Güney Avrupa ülkesinde kararlaştırılmış olmalı, Şubat ayında Kuzey Avrupa’da pek çok kuş yoktur.
  7. Sevgililer Çiçekler Sevgililer günü bir sincap görürseniz, efsane bir cheapskate ile evleneceğinizden, evinizin etrafındaki bütün sincapları bir gün önce çekip, bir yerde bir yerde sevgiliye harcadığınızdan emin olun.
  8. 14 şubat sevgililer günü yolda bir eldiven bulursanız, gelecekteki eşinizin diğer eldiveni bulunmalıdır, bu nedenle bu sıcak süper modelin önündeki yolun dışına bir eldiven koyup diğer eldiveni kendiniz için saklayın.
  9. Bu gün ulusal bayram ilan eden İngiltere Kralı VIII. İronik olarak, eşlerinden birkaçını kesmişti.
  10. Sevgililer günü “Romeo ve Juliet” in kurgusal “Juliet” e 1000 aşk mektubu gönderiliyor.

14 şubat sevgililer günü hakkında 10 tuhaf gerçek gerçekten tuhaf ve bir o kadarda ilginç. Bizim öğrenip sizlerle paylaştığımız bunlar bu konuyla ilgili sizinde bildikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar bölümden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir