Satılık TV kanalı ilanları 2020

Sahibinden satılık TV kanalı ilanlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. TV kanalı kurmak yada hazır TV kanalları satın almak için alttaki ilanları inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Tv Kanalları

Satılık Türksat uydu TV istasyonu tüm reji malzemeleri ve stüdyo ekipmanları kameralar dahil İstanbul merkezli 9 yıl daha lisans hakkı mevcuttur. İstenilen yere kurulumu yapılacaktır.

FİYAT; 1 milyon 100 bin TL

Satılık Ankara merkezli yayın yapan TV istasyonu tüm reji malzemeleri, stüdyo malzemeleri, lisans ve kamera sistemleri dahildir. Herhangi bir borcu yoktur. Stüdyo hazır vaziyettedir.

FİYAT; 1 milyon 400 bin TL

Acil satılık Ankara merkezli 9 yıllık daha rtuk lisansı olan reji malzemeleri ve kendi frekansı dahil alıcıya TV yayını uydudan çıkartıp teslim edilecek. Hangi ilden istenirse oraya kurulum yapılacaktır.

FİYAT; 1 milyon 200 bin TL

Sayfada listelenmiş tüm Satılık TV kanalı ilanları sürekli güncellenmektedir. Satılan Tv kanalları listeden anında çıkartılır. Yeni satılacak olan TV kanalları eklenir. Eski ilan kesinlikle sayfamızda yer almaz. Fiyatlarda pazarlık vardır.

Detaylı bilgi için Ali Bey ile 0544 607 21 80 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir