Ödev için Hazır Web Sitesi

Okulda proje dersinizde ödev için web sitesi hazırlamanız söylendi ama siz yapamıyor musunuz? Hiç üzülmeyin sizin için yapılmış hazır web sitesi proje ödevi bulunmaktadır.

Kolay ve basit kodlama ayrıca fiyatı da çok uygun 79 TL lütfen pazarlık yapmayınız.

Ödeme yönetimi; Sadece havale veya eft ile yapabilirsiniz ödemenizden hemen sonra (skype veya mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz) bize ileteceğiniz mail adresine dosyalar gönderilecektir. Gönderilen dosyayı flash belleğe atarak okula götürebilirsiniz.

Her okul için 1 site verilecektir aynı okuldan ikinci bir kişi bu siteyi isterse satış yapılmayacaktır. Aynı öğretmene aynı tasarım giderse sorun olacağı için 🙂 Bunun için ödeme yapmadan önce okul isminizi bize ileterek sorunuz lütfen.

Web sitesinin konusu gezi üzerine hazırlanmıştır. Kendim bu web tasarım ile web tasarım dersi proje ödevleri dersinden tam not aldım. Farklı projeler veya tasarım istekleriniz özel olarak yapılır.

NOT: Web sitesi ödevim var proje dersi, hazır şablon veya tema değildir ÖDEV için özel olarak yapılmıştır.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

One thought on “Ödev için Hazır Web Sitesi

  • 5 Nisan 2019 tarihinde, saat 11:42
    Permalink

    İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü 4. sınıf okuyorum bu yıl son senemiz web tasarım dersimiz var 2 kişilik gruplar halinde web tasarım projesi ödevi verildi. Biz yapamadık… İnternette araştırırken burayı buldum. Dersten 5 aldım. Siteyi açtım hoca güzel olmuş dedi benim yapıp yapmadığımı anlamak için fotoğraf değiştir dedi. Onuda biliyordum hemen değiştirdim geçtik şükür. teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir