Çarşamba, Temmuz 28Kişisel Blog Sitesi

Kullanım Şartları

Bu kullanım şartları NasilOgrenilir.com (bundan sonra Nasıl Öğrenilir olarak anılacak) ve NasilOgrenilir.com adresine ve NasilOgrenilir.com ile ilgili alt alanlara ve sayfalara gelen kullanıcılar (bundan sonra kullanıcı olarak anılacak) arasında yapılan yasal sözleşme yerine geçer.

BU SİTEYİ KULLANARAK ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ, EĞER KABUL ETMİYORSANIZ SİTEYİ KULLANMAYIN!

Nasıl Öğrenilir, kullanım şartlarını değiştirme, yenileme, silme ve ekleme hakkını saklı tutar. Değişen ve yenilenen şartları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Eğer şartları takip etmemişse, kabul etmiş sayılır.

İçerik!

NasilOgrenilir.com (Nasıl Öğrenilir) arayüzünde görünen bütün görsel, yazı, fotoğraf, logo, müzik aksi belirtilmedikçe NasilOgrenilir.com’a aittir. NasilOgrenilir.com logosu (siyah olarak E ve B harflerinden ve yalnızca E harfinden belirtilen ve sitenin çeşitli sayfalarında kullanılan) telif hakkına tabidir ve başkalarınca kullanıldığının tespit edilmesi durumunda, gereken işlem yapılacaktır.
Nasıl Öğrenilir içerisindeki yazı ve görseller paylaşılırken, sayfanın bağlantısı yada sayfaya bağlantı mutlaka verilmelidir. Gönderi altındaki paylaşım butonlarından yapıldığında bu otomatik olarak yapılır. Yazı, görsel ve içerik kopyalanıp başka sitede bağlantı adresi olmadan yada Nasıl Öğrenilir bağlantısı olmadan paylaşıldığı takdirde, Nasıl Öğrenilir bundan sorumlu olan kullanıcı yada web sitesine dava açma hakkını saklı tutar. Bundan sorumlu olan kullanıcı ve web sitesi, Nasıl Öğrenilir Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bu koşullara uymadığı için, sorumluluğu ve işlediği telif hakkı suçunu kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı Olarak Sorumluluklarınız!

Nasıl Öğrenilir kullanıcıları, Nasıl Öğrenilir içindeki yazıları okuma, paylaşma ve kullanma gibi nedenlerden doğacak bütün sorumluluğu kabul eder. Web sitesi ve içerik yazarı bu durumdan sorumlu değildir. Kullanıcılar, gönderilerin altına yaptığı yorumlardan sorumludur. Bu konuda da Nasıl Öğrenilir sorumlu değildir. Bütün yorumlar değerlendirilir fakat hukuka aykırı bir sorun oluştuğunda Nasıl Öğrenilir yönetimi ve Nasıl Öğrenilir sitesi bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Nasıl Öğrenilir kullanıcıları, siteyi kullanırken evrensel ve ulusal kanunlara uygun kullanmalıdır. İnternet üzerinden saldırı yada Nasıl Öğrenilir adresini ve hizmet aldığı server şirketine yönelik yapılacak bir saldırıda Nasıl Öğrenilir, gereken bilgileri hiçbir mahkeme bildirisi olmadan paylaşarak, gereken başvuruları yapma hakkına sahiptir. Nasıl Öğrenilir kullanıcı ise bu kötü niyetli davranışından sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Nasıl Öğrenilir kullanıcıları sitede okuduğu yazı, izleti ve görseli başka yerde paylaşması durumunda yada bu bilgilerden yararlandığı durumlarda sorumluluğu tamamen kendi üzerine almakla yükümlüdür.

Nasıl Öğrenilir Olarak Sorumluluklarımız!

Nasıl Öğrenilir, yukarıda açıklanan şartlar dışında kullanıcılardan topladığı ve kullandığı kişisel bilgileri mahkeme kararı olmadan hiçbir remsi ve özel şirket yada kuruluşa açıklayamaz. Yorumlardan toplanan kişisel bilgileri şirketlere, kurumlara ve kamuya açıklayamaz, bunlardan çıkar sağlayamaz.
3. parti yazılım (Google Analytics, Yandex Webvisor ve Metrica, WordPress, WordPress eklentileri gibi) ve hizmetlerden Nasıl Öğrenilir sorumlu değildir. Bu hizmetlerin ve firmaların kendi ilkeleri ve gizlilik sözleşmeleri vardır ve bu ilke ve sözleşmelere uygun davranabilirler. Dolayısıyla Nasıl Öğrenilir, kendi kontrol edebildiği bölümlerden sorumludur. bu sözleşme ve ilkeler ancak bu bölümlerde uygulanabilir.

Olası bir kanunsuzluk durumunda önce evrensel ve Avrupa hukuk kuralları ardından Türkiye Cumhuriyeti devletinin kanunları geçerli olacaktır. Arada çatışma olursa, evrensel ve Avrupa kuralları kabul edilir.

Yukarıda belirtilen şartları, Nasıl Öğrenilir yöneticileri ve kullanıcılar kabul etmiş sayılır.

Soru, görüş ve öneri için nasilogrenilir@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.