Kingdian ssd inceleme !

Kingdian SSD Solid State Drive inceleme yaptık ve kingdian ssd inceleme, kingdian ssd nasıl, kingdian ssd yorum gibi sorularınıza yanıtlarımız bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye’de artan euro ve dolar fiyatları çok aşırı yükselmesi nedeniyle ssd fiyatları yüksek olduğu için insanlar genellikle Çin‘den yani aliexpress gibi sitelerden SSD hard disk almak istiyor.

Aliekspress sitesine girdiğiniz zaman kingdian marka ssd dikkat çekmekte hem resimler olarak yani görsellik olarak hem de fiyat açısından dikkat çekmekte ve ilgi duyulmaktadır.

Tabi her zaman olduğu gibi her şey göründüğü gibi güzel değil sadece görüntü olarak biraz güzel ve çekici görünüyor o kadar bundan iki ay önce aldım bir hafta anca kullanabildim.

Ürün bir ay da anca gelebildi geldiğinde kutusunda hafif bir eziklik vardı ve kingdian ssd kasası hafif yamuktu yaklaşık bir hafta sonra hard disk komple arıza verdi.

Şuan hiçbir şekilde kullanılamıyor satıcıya yazdığım zaman bana ürünü gönder biz de size yenisini gönderelim diyor ama Türkiye’den yurt dışına kargo göndermek aşırı pahalı ve zahmetli bir iş en az 150 lira ücret isterler bizden çünkü anlaşmalı bir kargo firması yok ve firma olmadığımız için bir de kargo firmaları ile anlaşmalı olmadığımız için fiyatlar atmosferik olacaktır. Arızalanan ürünü geri göndermek hiç mantıklı bir şey değil.

Kingdian ssd okuma yazma hızı Aliekspress sitesinde yüksek hız değerleri belirtilmiş ama gerçeği yansıtmamaktadır tamamen Uydurmacadır çünkü ürünü ben test ettiğim zaman normal harddisk seviyelerinde veya çok az üstündedir sitede yazan şeyler sizi aldatmasın.

Kingdian ssd nasıl ?

Bir ay ürün gelmesi için bekledik bir ay arızası ile uğraştık bir ay ürünü göndermek için ulaşacağız bir ayda ürün gelecek diye ulaşacağız yani 100 TL kar edeceğiz diye dört ay zaman harcıyoruz ve inanın ürün çok kalitesiz kuş tüyü gibi hafif bozulduğu zaman içini açıp baktım sonuçta bozulmuş bir cihaz içindeki kart o kadar kalitesiz bir şey ki gerçekten Çin malı gördüğünüz zaman anlıyorsunuz direk 🙂

Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok 🙂 buram buram çin malı kokuyor. kalitesiz..

Yani demem o ki Türkiye’den garantili olarak alın bir şey olursa üç yıl içinde garantiye götürüp verebiliyorsunuz en geç bir hafta içinde tamir edilmiş veya yenisiyle değiştirilmiş olarak alıyorsunuz hem paranız hem de zamanınız boşa gitmemiş oluyor. Aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Benim tavsiyem bu yöndedir Kingdian SSD solid state drive almak isteyenler kesinlikle aliexpress tercih etmemeli garantisiz ürün alıyorsunuz sonuç olarak bunlar elektronik cihazlar nerede ne zaman bozulacak belli değil ve bu kingdian marka ürün kalitesiz olduğu için her zaman bozulma riski taşıyor kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

3 thoughts on “Kingdian ssd inceleme !

 • 28 Eylül 2018 tarihinde, saat 23:14
  Permalink

  Bendede ayni sorun oldu ve ptt ile 20 liraya yolladim adamlarda bana yeni guncellenmis versiyonunu yolladikar 1 senedir kullanıyorum sorun yaşamadım.

  Yanıtla
  • 29 Eylül 2018 tarihinde, saat 12:36
   Permalink

   ben yaşadığım sorunu paylaştım bana bunları söyleseydi bende gönderirdim. satıcıyla iletişim kurmak istiyorsun gül ikonu gönderiyor. ptt su adrese gönder gönderi ücreti az olur dese bende gönderirdim. değişim olmaz dedi bana ayrıca bozuk olduğunu nerden bileyim diyor. onuda geçtim zaten 1 ayda anca geldi. gelsin 1 ay bozuldu gönder 1 ay geri gelsin 1 ay 3 ay gitti ssd olmadan 3 ay beklemek senin için sorun değilse sıkıntı yok. ama benim için büyük bir sorun. çünkü oyun oynamıyorum iş yapıyorum 😉

   Yanıtla
   • 7 Kasım 2018 tarihinde, saat 19:30
    Permalink

    ilk olarak sorunu anlat diyorlar ekran resim ve düzgün bir açıklama atsanız size adresi yolluyorlar ve ptt form doldurup direk yolluyorsun onlarda sana takip numarası atıyorlar hani belki aldığın satıcıyla alakalı olabilir. ama hakısz değilsin arkadaşlar almışken kaliteli alın uğraşmayın az ucuzluk için

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir