Kadın akşam yemeği için sabun yiyor!

Amerikanın Florida eyaletinde yaşayan Tempestt Henderson isimli kadın akşam yemeği için sabun yiyor! Hastalığının nedeni ise pika adı verilen çok nadir bir tıbbi durumu vardır. Bu bozukluk ona besin değeri çok az olan maddeler için iştah açıyor! Koşulu olan diğerlerinin, madeni para, tebeşir, batarya ve diş fırçaları gibi maddeler tükettiği bilinmektedir.

Tempestt şöyle diyor: “Duşta, yeşil bir sabun köpüğü doldurmayı ve baloncukları yalamayı seviyorum. Sabun parçalandığında, az miktarda sabunu ağzıma sokup emerim. Cennet gibi! ”Bu seni lanetlemekten alıkoyacak!

sabun yiyen kadın

Son zamanlarda sabun yiyen kadın davranış terapisi şeklinde yardım aldı. Doktorlar ayrıca, uzun yürüyüşlere çıkmaları için cesaretlendirdiler, çamaşırhanenin ve lavabonun bulunduğu sabunların bulunduğu yerlerden kaçının! Her ne kadar, yerde bir sigara izmariti ya da eski bir sakız parçası görürse ne olur?

Bunun, üstesinden gelmek için yardım istediği sağlıksız bir alışkanlık olmasına rağmen, hala sabun yemek ve çamaşır deterjanı içeren bir fotoğraf çekimi yapmayı kabul etti.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir