Iphone apple watch eşleştirme

Kendiniz için bir tane apple watch satın aldınız ve bunu iphone apple watch eşleştirme yapmak istiyorsunuz. Senin için bu işlem çok basit olacak iphone apple watch eşleştirme sadece birkaç dakika içinde yapılabilir.

Ama her şeyi uygun şekilde bağlanmış ve sorunsuz almanız için konuyla ilgili birkaç adım vardır özelleştirilmiş kendi kişisel ihtiyaçları için. İşte işlemlerin kolaylıkla nasıl yapılacağına dair bir anlatıma başlıyorum:

Eşleştirmeyi aç

Apple Watch‘ınız Bluetooth üzerinden iPhone’unuzla iletişim kurar. Bu, Apple Watch’ı kullanmak istediğinizde Bluetooth’un açık olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Telefon ekranınızın altından yukarıda doğru parmağınızı hızlıca kaydırarak Bluetooth’u hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Bluetooth simgesi, birbirinin üzerine yığılmış iki üçgen gibi görünen simgedir.

Apple Watch Uygulamasını Aç

İOS 9’u çalıştıran bir iPhone’unuz varsa, Apple Watch uygulaması telefonunuza zaten yüklenir (Sadece ‘İzle’ denir). İOS 9’u çalıştırmıyorsanız, Apple Watch’ınızı kurmadan önce devam etmek ve telefonunuzun yazılımını güncellemek istersiniz. Bunu, Apple Watch’ınızın Ayarlar menüsüne girip ardından “Genel” i ve ardından “Yazılım Güncelleme” yi seçerek yapabilirsiniz.

Apple Watch uygulamasında, Saatinizle telefonunuz arasında eşleştirme işlemini başlatacak Başlangıç ​​eşleştirmeyi seçmek istersiniz. Bu, kameranın iPhone’unuzda seyretmesini gerektirir, böylece birbirlerini tanıması için. Daha önce Bluetooth üzerinden hiçbir şeyi eşleştirmemiş olsanız bile, oldukça basit bir işlemdir ve oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmelidir.

Eğer bir nedenden dolayı kameranın görüntüyü almakta zorlandığı bir yerdeyseniz, telefonunuzda görüntülenen sayısal kodu girmek için Saatinizdeki i simgesine dokunabilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, her şeyi bir veya iki dakika içinde bağlayabilirsiniz.

Cihazları Ayarlamaya Başlayın

Hepiniz bağlantı kurduğunuzda, Apple Watch uygulaması kurulum işlemini bitirmenizi ister. Apple kimliğinizi ve şifrenizi girmeyi ve Apple Pay’i kullanmak için bir şifre seçmeyi içerir.

Tweaking alın

Varsayılan olarak, iPhone’unuzda görünen tüm bildirimler Apple Watch’ınıza aktarılacaktır. Bazı insanlar için bu harika bir fikir. Diğerleri için tüm bu bildirimleri almak bir kabus olabilir. Mesaj almak istediğiniz uygulamaları seçmek ve seçmek için hangisini seçeceğinizi seçmek için Apple Watch uygulamasındaki “Bildirimler” menüsüne gidin.

Hızlı bir şekilde yapmak isteyeceğiniz başka bir ince ayar, Uygulama Düzeni’dür. Apple Watch ana ekranınızda belirli uygulamaların nerede görünmesini istediğinize karar vermek için Apple Watch uygulamasında bu menüyü seçin. Genel olarak, sık sık kullanacağınızı düşündüğünüz uygulamaları metin mesajları ve e-posta gibi merkeze doğru koymak iyidir. Ancak, seçtiğiniz kuruluş sizin için anlamlı olduğu sürece, o zaman mükemmeldir.

Saatten telefon görüşmeleri veya metinleri başlatmayı planlıyorsanız, sık kullanılan çarkınızı en çok iletişim kurduğunuz kişilerle de kurmak isteyebilirsiniz. Saatin direksiyonda bulunmadığı iletişim bilgilerini bulmak kesinlikle mümkündür, ancak bazı tercihlerinize hızlı erişim sağlamanız daha kolay olur.

İşte herşey bu kadar! Apple Watch seçeneklerine sahip uygulamalarınızın her biri, Watch’da da otomatik olarak görünür. Birkaç yeni favori arıyorsanız, önce indirilecekler hakkında bazı öneriler için mutlaka sahip olunması gereken uygulamalar listemize göz atın.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir