instagram hesabı silme nasıl yapılır?

Bu instagram hesabı silme yazımızda sizlere hem kalıcı olarak hemde geçici yani hesap dondurma işlemleri kolaylıkla nasıl yapılır bunları tüm detayları ile anlatacağım.

Genelde instagram kullanan herkesin başına gelir yanlışlıkla hesap açılması veya yıllardır kullandığımız hesabımızı kapatmak istemek yada geçici bir süre instagram dan uzaklaşmak için hesabınızı dondurmak gibi ama bu işlemleri yaparken bazen zorlanırız hatta bazende nasıl yapılacağını bulamayız. Bu işlemleri nasıl yapacağınızı aşağıda anlatacağım.

instagram hesabı silme kalıcı

Bir instagram hesabınız var ve bunu kalıcı olarak silmek istiyorsunuz bunu yapmak çok kolay hemen aşağıdaki linke tıklayınız.

instagram hesabı silme kalıcı linki

 1. Hesabını Sil.
 2. Hesabını neden siliyorsun?
 3. Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir.
 4. Hesabımı kalıcı olarak sil.

instagram hesabı dondurma

instagram hesabınızı geçici bir süre için dondurma işlemi yapıp daha sonra istediğiniz zaman tekrar aktif etmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

instagram dondurma linki türkçe

 1. Hesabını Geçici Olarak Kapat.
 2. Hesabını neden kapatıyorsun?
 3. Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir.
 4. Hesabı geçici olarak kapat.

instagram hesabı dondurma ve instagram hesabı silme işlemleri yukarıdaki anlatıldığı kadar basit ve kolay şimdiden kolay gelsin.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

One thought on “instagram hesabı silme nasıl yapılır?

 • 6 Aralık 2018 tarihinde, saat 19:08
  Permalink

  Kaç gündür uğraşıyorum yapmak için ama bir türlü yapamamıştım. Burada anlatıldığı gibi yapınca oldu teşekkür ederim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir