Salı, Aralık 7Kişisel Blog Sitesi

incehesap.com güvenilir mi 2020

Bilgisayar ile ilgilenen internetten alışveriş yapan herkesin duyduğu bir isim olan incehesap.com güvenilir mi? veya incehesap nasıl bir firma bunla ilgili siz değerli takipçilerimizi bilgilendireceğiz.

İnternet ortamından binlerce ürün aldım ve neredeyse ihityaçlarımın %90 gibi bir oranını internet siteleri aracılığı ile gideriyorum yada temin ediyorum. Bir gün bilgisayar toplamaya karar verdim. Bu topladığım bilgisayar parçalarından anakart isimli parçayı epttavm üzerinden incehesap firmasından sipariş verdim. Ürün 2 gün içinde geldi buraya kadar hiç bir sorun yok sorun bundan sonra başlıyor.

Anakartı beğenmedim beklediğim kalitede değildi. Sistemimle tam uyumlu değil performans düşürdüğü için 1 gün sonra epttavm sitesinden incehesap iade talebi oluşturdum. Bir kod çıktı ve bu kodla bir ptt şubesine gidip epttavm iade kodu ile ürünü gönderdim. Aradan 5-6 gün geçti kapı çaldı bir baktım ptt kargo ve gönderdiğim ürün firma tarafından teslim alınmadığı için bana geri geldi. Bende ürünü teslim almadım. Adresime en yakın ptt şubesine götürmüşler.

Epttavm aradım email attım. İncehesap firmasını aradım. Epttavm iade ürünü teslim almak zorunda diyor. İncehesap üründe 2 TL ücret çıkıyor biz karşı ödemeli gelen kargoyu almayız diyor. Bu epttavm ile incehesap arasındaki bir sorun ama bunu bahane ederek ürünü iade almak istemiyor. Bende şikayet var sitesinde yazdım. (şikayet var sitesinde incehesap.com ile o kadar çok şikayet varki anlatamam. %70-80 iade sorunu zaten.) 2-3 saat sonra ince hesap yetkililerinden biri beni aradı bir yanlışlık olmuş kusura bakmayın size iade kodu vereceğiz onunla tekrar gönderin dediler. Gönderdim ve kargoyu gene teslim almadılar bu süreç tam 60 gün sürdü ve nihayetinde kargoyu teslim aldılar. 1 hafta sonra ürünü tekrar göndermişler 🙂 şaka gibi.

Toplamda 75 günün sonunda aradım iade kodu ile gönderdiğim ürünü neden geri gönderdiniz bana diye sorduğumda yaaa kusura bakmayın biz arızalı sandık test ettik bir sorun olmadığı için geri gönderdik dediler. Bende iade için gönderdim dediğimde biz kutusu açılan ürünü iade almıyoruz dedi 🙂 tam tamına 75 gün sonra ve beni bu süreç içinde o kadar yordular anlatamam. Kısacası ürünü incehesap iade almıyor ve insanlarla alay ediyor resmen.

incehesap iade sorunu

İncehesap.com iade almıyor ve 14 günlük iade sürenizi geçmesi için sizinle oyun oynuyor ve bu süre geçtikten sonra biz kutusu açılan ürünü iade almıyoruz diyor 🙂

incehesap şikayet

İncehesap isimli firmadan epttavm üzeri alışverişim oldu ürünü iade etmek istediğimde ürünü iade almadı. Ayrıca epttavm iade konusunda hiç iyi değil sizi satıcı ile baş başa bırakıyor. Epttavm ve incehesap kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir