Cumartesi, Şubat 27Kişisel Blog Sitesi

Gizli Numaradan Arayanı Bulma [Çözüldü]

Bu yazımızı okuyorsanız ya biri tarafından gizli numara yöntemi ile rahatsız ediliyorsunuz yada merak ettiğiniz için araştırıyorsunuz demektir 🙂

Eski zamanlarda yani ilk antensiz telefon dönemlerinde gizli numaradan arama sesini dinleme çoğu insanın yaptığı şeydir ama artık gizliden arama eskisi gibi masum değil tehdit küfür veya hiç hak etmediğiniz sözlere maruz kalabiliyorsunuz bu yüzden insanlar kimin neden aradığını merak ediyor ve arayan numarayı öğrenmek bulmak istiyor. bu sorunun cevabınıda bu yazımızda anlatacağız.

Öncelikle gizli numara‘dan aranmak istemiyorsanız kullandığınız operatör hangisi ise onun online işlemler girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak gizli numaralardan gelen aramaları kapatabilirsiniz.

Gizli Numara Bulma?

Gizli numaraya bulma için ilk önce bilgisayarınızın tarayıcısından operatörünüzün bulunduğu online işlemlere girip alttaki sekmeleri takip ediniz.

  1. online işlemler
  2. lira işlemlerim
  3. harcama detayı

Bu sekmeye geldiğinizde gizli numaradan sizi arayan ve telefonunuzun ekranında özel numara olarak görünen numarayı detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

gizli numara bulma

Böylelikle sizi arayan veya rahatsız eden gizli numaranın kim olduğunu kolayca öğreneceksiniz.

Bu yöntem türk telekom abonelerinde işe yaradığı kesinlikle kanıtlanmış olup sizde bu yöntemi denedikten sonra işe yarayıp yaramadığını lütfen bizimle paylaşınız.

29 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir