En iyi wordpress eklentileri 2020

en iyi wordpress eklentileri

Herhangi web sitesi için başarı, amaçlarınızı ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için en iyi wordpress eklentileri doğru araçlara sahip olmayı içerir. İşletmeniz için bir web sitesi oluşturmayı veya bir kişisel blog oluşturmayı düşünüyorsanız , WordPress, çevrimiçi olarak başarılı olmanız için doğru araç olma olasılığından daha fazladır. WordPress yapmak için tasarladığınız şeyi gerçekleştirebilir ve platformda çeşitli araçların kullanımıyla geliştirilebilir.

Şu anda WordPress.org CMS platformunda bir işletme web siteniz varsa, wordpress eklentileri gücünün farkında olacaksınız.

Web sitenizin genel işlevini geliştirmek için aradığınız araçların birçoğu aşağıdaki En İyi WordPress Eklenti blog web witeleri listesinde bulunabilir.

Web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, en iyi wordpress eklentileri o zaman başlayalım:

MonsterInsights

wordpress monsterInsights eklentisi


İstemcilerin ve potansiyel müşterilerin web sitenizi nasıl bulduğunu bilmek, çok daha yüksek bir dönüşüm oranı için zaten nitelikli olan müşterileri hedeflemenize yardımcı olmak için harika bir yoldur. Bu MonsterInsights adlı bir eklenti kullanılarak gerçekleştirilebilir. MonsterInsights sağlar:

 • Google Analytics raporlarını WP kontrol panelinizden görüntülemek için hızlı ve kolay bir bağlantı.
 • Ayarı basit ve hızlıdır.
 • Çalışmak için gerçek zamanlı veriler alacaksınız.
 • Geliştirilmiş demografik veriler için çeşitli cihaz ve platformlarda evrensel izleme sağlar.
 • Ayrıca, e-ticaret, reklam izleme, özel boyutlar, etkinlik izleme ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Bu eklentiyi kullanarak yakaladığınız veriler, kitlesel pazarlamadan ziyade hedeflenen pazarlamadan yararlanarak alt satırınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. İstemcilerin sizi gelmesini beklemeyin, dışarı çıkın ve MonsterInsights‘tan toplanan verileri kullanarak onları bulun. Bu eklenti ayrıca Türkçe dil olarak kullanılabilir.

W3 Total Cache

wordpress w3 total cache eklentisi


İşletmenizin sizinkilere benzeyen binlerce arasında fark edilmesini istiyorsanız, SEO’nuzu ve kullanıcı deneyiminizi yüksek tutmanız gerekir. W3 Total Cache, bu amaç için size yardımcı olabilecek bir eklentidir. Bu eklenti ile şunları yapabilirsiniz:

 • Özellikle mobil uyumlu sitelerle SEO sıralamasını iyileştirin.
 • Genel site performansını artırın.
 • Dönüşüm oranlarını optimize edin.
 • Sayfalarınızın daha hızlı oluşturmasını sağlayın, böylece müşteri ilginizi kaybetmeyeceksiniz.
 • Web sunucusu performansını ve daha fazlasını geliştirin.

Bu eklentinin kullanımıyla, uzun rakipler listesinden fark edilmeme olasılığınızı büyük ölçüde artırabilir ve çabalarınız için daha fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. W3 Total Cache eklentisinin alt satırınızı artırmak için neler yapabileceğini keşfedin.

Slack

wordpress slack eklentisi


İletişim, herhangi bir başarılı girişimde yer alan başlıca faktörlerden biridir. Slack eklentisini kullanarak ekibinizin çeşitli üyeleri arasındaki işbirlikçi iletişim, şirketinizin en çok değer aldığında ne kadar iyi performans gösterdiğini önemli ölçüde artırabilir. Slack ile olsun:

 • WordPress ile özelleştirilebilir entegrasyon.
 • Özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize uyacak şekilde yapılandırılabilen iyileştirilmiş bildirimler.
 • Çeşitli diğer eklentilere gelecekteki entegrasyon için sürekli gelişme.

Ekip üyelerinizin iletişimini geliştirerek, müşterilerinize daha profesyonel ve kesintisiz bir deneyim sunabilirsiniz. Slack‘i bugün iş sitenize nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

Really Simple SSL

wordpress really simple ssl eklentisi


Güvenin temellerini oluşturmak ve müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizin sitenizi kullanırken güvenli ve güvenli hissetmelerini sağlamak, herhangi bir iş için yüksek bir öncelik olmalıdır. Gerçekten Basit SSL, bu hedefi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. İşte aldığın şey:

 • WordPress’in SSL ile ilgili herhangi bir sorununu ele alır.
 • Sitenizde güvenli olmayan tüm içeriği otomatik olarak düzeltir.
 • Gelen istekleri daha güvenli https biçimine yönlendirir.
 • Site URL’sini ve ev URL’nizi daha güvenli https biçimine değiştirir.

Bunlar, bu eklentinin web sitenizi ziyaret edenlere daha güvenli bir deneyim sunmalarına yardımcı olabileceğinden sadece birkaçıdır. Bu, sırayla markanıza güven ve güveni sağlar. Really Simple SSL eklentisini kullanarak sitenize ek güvenlik sağlayın.

BackupBuddy

wordpress backupbuddy eklentisi


Mükemmel bir dünyada, veriler asla kaybolmaz ve WordPress web sitenizi tasarlamaya koyduğunuz tüm işleri kaybetmekten asla endişelenmenize gerek kalmaz. Ancak, gerçek dünyada, akıllı web sitesi işletme sahipleri, tüm bu zorlu çalışmalarının boşuna olmadığından emin olmak için BackupBuddy gibi eklentileri kullanıyor. Bu eklenti ile şunları yapabilirsiniz:

 • Temalar, medya dosyaları ve eklentiler için yedek profilleri.
 • Yedekleme profillerinizi özelleştirin.
 • WordPress’in içindeki veya dışındaki belirli dizinleri yedekleyin.
 • Bazı profilleri tek tek veya küresel olarak hariç tutmanın yanı sıra bu sadece bir başlangıçtır.

Kayıp olduğu için tekrarlanan iş tekrarı sadece sinir bozucu değil, zaman ve paraya mal olur. WordPress çalışmalarınızın güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız BackupBuddy eklentisini kullanın.

WPLegalPages

wordpress wp legal pages eklentisi


Eğer iş yapıyorsanız, yasal gerekliliklerin ve yerine getirilmesi gereken taahhütlerin olacağı garanti edilir. WPLegalPages eklentilerini kullanarak bu gereksinimleri yerine getirme işlemini basitleştirebilirsiniz. İşte bu eklenti sizin için ne yapabilir?

 • WordPress sitenize kolay entegrasyon ve kurulum elde edersiniz.
 • Zorunlu sayfa ve post seçeneklerinin oluşturulmasına izin verin.
 • Sayfaları düzenlemek kolay ve kullanışlıdır.
 • Kullanmak için önceden hazırlanmış çok sayıda yasal şablon bulunmaktadır.

İş sözleşmelerinizin yasal yönleriyle gezinmek zaman alıcı olabilir, ancak bu eklentiyi kullanarak bu işlemi hızlandırabilirsiniz. WPLegalPages‘in iş zamanınızı ve paranızı nasıl kazanacağına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

WP Forms

wordpress wpforms eklentisi


Web sitenizi geliştirmek için yeni başlayanlar için uygun iletişim formları söz konusu olduğunda, WP Forms birkaç kez dövdü. Bu eklentinin, aşağıdakileri içeren 4 niteliği vardır:

 • Basit ve hızlı formlar saatlerce yerine dakikalar içinde oluşturulabilir ve bunu yapmak için bir programlama vızıltı olmak zorunda değilsiniz.
 • Daha akıllı iş akışına sahip özelleştirilebilir, önceden oluşturulmuş form şablonları, bunları kullanmanın basitliğine katkıda bulunmaya yardımcı olur.
 • Çekici bir form geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlar ve özellikler parmaklarınızın ucundadır.
 • Değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için formları düzenlemek ve uyarlamak da desteklenmektedir.

Bu özelliklerle, bir iletişim formunun WP Forms ile ne kadar kolay entegre edilebileceğini görmek kolaydır.

Bunları e-posta listenize eklemeye yardımcı olmak, gelişmiş müşteri hizmetlerini sağlamak için çeşitli müşteri türlerini nitelendirmeye ve sınıflandırmaya yardımcı olmak için ve daha pek çok şey için kullanabilirsiniz. WP Forms iş sitenizin nasıl geliştirilebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Constant Contact

wordpress constant contact eklentisi


Mal ve hizmetlerinizi sunma fırsatını kaybetmeden önce ziyaretçi bilgilerini yakalamak, işinizin başarısı için kritik öneme sahip olabilir. Sürekli temas, bu değerli kaynakların kaybedilmesini önlemeye yardımcı olabilecek bir eklentidir. Günümüzün en popüler ve en iyi e-posta pazarlama araçlarından biridir . İşte temel özelliklerinden bazıları:

 • Toplamak istediğiniz bilgi tipini özelleştirilmiş veri alanları ile düzenleyin.
 • Mevcut WordPress temalarınız ve stillerinizle eşleşen formlar.
 • Herhangi bir cihazdan kullanımı kolay olacak şekilde mobil cihazlar için optimize edilmiş net ve basit formlar oluşturmak.

Bu özellikler listesi, müşterilerin ve potansiyel istemcilerin iletişim bilgilerini kaybetmediğinizden emin olmak için yalnızca hızlı ve kolay çözümlerin bir örneğidir. Constant Contact‘ı iş sitenize entegre etme hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir dakikanızı ayırın.

Contact Form 7

wordpress contact form 7 eklentisi


Web siteniz daha fazla sayıda iletişim formu kullanıyorsa, bunlardan toplanan bilgileri organize etmek, yönetmek ve takip etmek zor olabilir. Birden fazla iletişim formunda daha iyi bir işlem yapmanıza yardımcı olması, Contact Form 7 eklentisinin işe yarayabileceği yerdir. Bu eklentinin özellikleri şunlardır:

 • Formları veya posta içeriklerini büyük bir esneklikle özelleştirmek için basit işaretlemeler kullanılabilir.
 • Ajax destekli sunumu ve CAPTCHA’yı destekler.
 • Ayrıca Akismet spam filtrelemeyi ve daha fazlasını destekler.

Özellikle çok fazla spam olma eğilimi varsa, birden çok iletişim formu aracılığıyla sıralama yapmak için çok fazla zaman harcarsanız, alt satırınız zarar görebilir. Contact Form 7 eklentisini kullanarak kayıplarınızı azaltın.

Google Maps Builder

wordpress google maps builder eklentisi


İşletmenizin müşterilerinizin gezinmek için ihtiyaç duyduğu fiziksel bir konumu varsa, işleri olabildiğince kolay hale getirmek istersiniz, böylece web sitenizi ziyaret ettikten sonra kapıdan yürüdüklerinden emin olursunuz. WordPress sitenize Google Maps Builder eklentisini ekleyerek fiziksel konumunuzun bulunma olasılığını artırabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanarak hangi avantajlardan yararlanabilirsiniz?

 • Daha iyi kullanıcı deneyimi.
 • İşletmenizi bulmak için doğru ve güvenilir bilgiler.
 • Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği.
 • Kullanım kolaylığı.
 • Ve üst düzey müşteri desteği.

Google Maps Builder’ın geniş seçenek ve özellik yelpazesi, potansiyel müşterilerinizin fiziksel konumunuzu, ürünleriniz ve hizmetlerinizdeki ilgilerinizi satışa dönüştürebileceğini garanti etmesinin en iyi yollarından biridir. Google Maps Builder‘ın alt satırınızı nasıl daha kolay hale getirebileceğine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Akismet

Gerçek müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin sunması gerektiğinde, işletmenizin sizin veya işletmeniz için spam taraması yapması için zamanınız yoktur. Akismet gibi bir anti-spam eklentisi, web sitenizdeki kullanıcı yorumlarını işlemek için zaman ve para tasarrufu söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Akismet’in sunduğu şeyler:

 • Spam gibi görünen yorumları otomatik olarak filtreler.
 • Filtrelenmiş yorumların bir durum geçmişini korur, böylece istenmeyen bir şekilde spam olmayanları hızlı bir şekilde tarayabilir ve çizebilirsiniz.
 • Urller, gizli veya yanıltıcı bağlantılar olabilecekleri açığa çıkarmaya açıktır.
 • Yöneticiler, onaylanmış yorumlarla ilgili istatistikleri her kullanıcı tarafından görüntüleyebilir.
 • Tamamen istenmeyen postaları kaldırmak ve disk alanından tasarruf etmenize ve sitenizde zaman geçirmenize izin vermek için özelliği kaldırın.

Anti-spam filtrelemeyi kullanmak, size ve çalışanlarınıza zaman ve para tasarrufu sağlayarak, yasal müşterileri ve potansiyel müşterilere daha hızlı hizmet vermenizi sağlar. Yararlanın Akismet web sitenizde spam filtreleme düzene.

BirchPress

Randevuları ve zamanlama toplantılarını çevrimiçi takip etmek, iş operasyonlarınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmanın başka bir yoludur. BirchPress gibi eklentileri kullanmak, aşağıdakileri sağlayarak çevrimiçi zaman planlamasında size yardımcı olabilir:

 • Müşteri rezervasyon seçenekleri.
 • Birden fazla personel ve servis desteği.
 • Çeşitli çalışanları farklı servislere tahsis etme yeteneği.
 • Tarih ve saat yapılandırma seçenekleri.
 • Kolayca yerleştirilmiş rezervasyon formları.
 • Çevrimiçi programlamayı kolaylaştırmaya yardımcı olacak diğer özellikler.

Kolaylaştırılmış bir programlama platformu, müşterileriniz ve ekibinizin çeşitli üyeleri arasında daha iyi bir organizasyon sağlamanıza yardımcı olabilir, böylece müşterilerinize ve potansiyel müşterilere hizmet etmek için değerli fırsatları kaçırmadığınızdan emin olabilirsiniz. Kullanımı Make BirchPress çevrimiçi zamanlama büyük bir fark yaratmak yardımcı olur.

Really Simple Click To Call Bar

Müşterilerinize sizinle iletişim kurmanın hızlı ve kolay bir şekilde sağlanması, ilginin satışa dönüştürülmesi açısından farklılık olabilir. Bu çağrıları yerleştiren potansiyel müşterilerinizin oranını arttırmaya yardımcı olabilecek bir eklenti, Arama Çubuğuna Gerçekten Basit Tıklamadır. Aşağıdakiler gibi bazı harika avantajlar elde edebilirsiniz:

 • Sitenize tıkla ve ara çubuğunu özelleştirmek için kolay bir eklenti ekleyin ve tarayıcı penceresinin alt kısmında akıllı telefonlarda görünecektir.
 • Etkinlikler eklemek için Google Universal Analytics ile kolayca entegre olur.
 • Kurşun üretimi, restoranlar, perakende satış mağazaları ve telefonla bağlantıya dayanan diğer küçük işletmeler bu eklentiden büyük ölçüde faydalanacaktır.

Bu çağrı düğmesine basmak ve işletmenizle iletişime geçmek için daha yüksek bir mobil kullanıcı yüzdesi elde etmek, potansiyel müşterilerin arama yapmasını neredeyse hiç çaba harcamadan kolaylaştırılabilir. Really Simple Click to Call Bar’ı ekleyerek satışa dönüşmüş olmanız gereken aramaları kaçırmayın.

Yoast SEO

Web sitenizi Google’daki ilk arama sayfasının üst kısmına veya diğer arama sitelerine taşımak, işletmenize büyük bir destek sağlar. Rekabet etmek için çok sayıda rakip olduğunda böyle bir başarı elde etmek için, Yoast SEO gibi bir eklentinin yardımını gerektirir. Bu yüksek oranda derecelendirilmiş eklenti, aşağıdaki gibi harika özelliklerin bolluğunu sağlayabilir:

 • En üst düzey içerik oluştururken size yardımcı olmak.
 • Sitenizi gezinmek için bir esinti yapmak için dahili bağlantı yapılarını optimize edin.
 • Bir düğmeye basarak gelişmiş site haritası işlevi.
 • Site kırıntıları üzerinde tam kontrol.
 • Seçebileceğiniz diğer ücretsiz ve premium seçeneklerin bolluğu.

İşletmenizin web sitesi tarafından oluşturulan satışlara veya reklama bağlı olması durumunda, işletmenizin, arama motorlarının çok sayıda sayfasında kaybolmasını neredeyse göze alamazsınız. Yoast SEO , mallarınız ve hizmetlerinizin daha yüksek sayıda araca maruz kalacağı sıralamalarda yukarı çıkmanıza yardımcı olabilecek onpage SEO’ya geldiğinde oyununuzu geliştirmenize yardımcı olabilir.

Insert Headers & Footers

Üstbilgiler ve altbilgiler genellikle, müşterilerinizi web sitenizdeki doğru yerlere yönlendirmek veya işinize yönlendirmek için önemli bilgiler içerir. Başlıklarınızı ve altbilgileri, WordPress web sitenize, temanızda değişiklik yapmak zorunda kalmadan başlık ve altbilgileri yerleştirme işleminin basitleştirilmesi, Eklenti Başlıkları ve Altbilgileri eklentisinin kullanılmasıyla kolaylaştırılır. Bu eklenti özellikleri:

 • Komut dosyaları eklemek için basit.
 • Google Analytics kodunu herhangi bir temaya ekleme yeteneği.
 • Kolayca eklenen Facebook piksel kodu.
 • Hızlı kurulum ve kolay entegrasyon.

Bu eklentiyi kullanarak web sitenizdeki üstbilgileri ve altbilgileri optimize etmek ve ayarlamak söz konusu olduğunda zamandan ve emekten tasarruf edin. WordPress sitenize Üstbilgileri ve Altbilgileri Eklentisini Ekle’den nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin.

WooCommerce

Bir e-ticaret platformu, satışlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde işleme kabiliyetinize yardımcı olabilir veya işinizin alt satırını artırabilir. WooCommerce eklentisini kullanmak, WordPress sitenize sorunsuz e-ticaret entegrasyonu sağlamanın bir yoludur. Bu eklentinin gücü ile şunları yapabilirsiniz:

 • Dünyanın her yerinden gelen her şekil, boyut ve türde fiziksel ve dijital ürünler satmak.
 • Ek ücret almadan sevdiğiniz herhangi bir yere gönderim gerçekleştirin.
 • Daha geniş bir satın alma seçeneği sunar.
 • Satışlarınız ve mağazanızın tasarımı üzerinde tam kontrol sağlayın.

Bir satış yaptığınızda verimli işlem, işinizin getirdiği geliri önemli ölçüde artırmak için bir yoldur . Web sitenizdeki satışları hızlı ve verimli bir şekilde işlemeye yardımcı olmak için WooCommerce kurulumu.

Symple Shortcodes

Web sitenizi tasarlamak için bir şablon teması kullandığınızda, her zaman ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi veya kişisel tercihlerinizi karşılamayan öğeler vardır ve bu küçük değişiklikleri eklemek için kısa kodları eklemeniz gerekir. Bunu yaptığınızda karşılaştığınız sorun, temaları değiştirmeyi seçerseniz, tüm bu kodların kaybolmasıdır. Bunu Symple Shortcodes eklentisinin kullanımıyla gerçekleşmesini engellersiniz. Bazı özellikleri nelerdir?

 • % 100 GPL’si olduğundan, onu kullanabilir ve kötüye kullanabilirsiniz.
 • Görsel sürükleme ve bırakma kompozisyonu elde edersiniz.
 • İkiden fazla düzine farklı türde kısa kod seçeneği bulunur.

Web sitenizi genel marka tanımınıza uyacak şekilde özelleştirmek, çerez kesici temalarla uğraşmak zordur. Bu nedenle, temaları değiştirirseniz, işinizi kaybetme korkusu olmadan kısa kodları ekleme yeteneği, sitenizi özelleştirirken süper bir çözümdür. Symple Shortcodes eklentisini kullanarak sitenize kısa kodları güvenle ekleyin.

TablePress

Bir tablo veya grafiğin, web sitenizde karşılaştırma yapmak veya ayrıntılı bilgi sunmak için en iyi yol olduğu zamanlar vardır. İçeriğiniz bir tabloyu çağırdığında, TablePress eklentisini kullanmayı düşünmelisiniz. Bu eklenti size şunları sağlayacaktır:

 • Sayfalarınıza, metin widget’larına veya yayınlarınıza tablo veya grafikler katın.
 • Tabloyu elektronik tablo biçiminde düzenleyin, böylece ek kodlama yapmanız gerekmeyecektir.
 • Tablonun yapısına veri veya formüller ekleyin.
 • Dahili kütüphanesini kullanarak çok çeşitli JavaScript özellikleri ekleyin.
 • Bir dizi farklı kaynak uygulamadan ithalat ve ihracat.

İçeriğe, sayfalara ve metin widget’larına tablo ve grafikler eklemek, büyük miktarda bilgiyi daha kolay okunabilecek şekilde iletmenin harika bir yoludur. WordPress sayfanızdaki TablePress eklentisini kullanın.

Quick & Easy FAQs

Bilginin açıklanması, özellikle mallarınız ve hizmetleriniz çok teknik bir nitelikteydiyse, ilgileri dönüşümlere dönüştürmenin zamanı geldiğinde çok büyük bir fark yaratabilir. Ancak, Sık Sorulan Sorular ve Sık Sorulan Sorular gibi bir eklenti kullanmadığınız sürece bir SSS sayfası oluşturmak son derece hantal ve zaman alıcı olabilir. Bu eklenti size yardımcı olabilir:

 • Özel SSS’leri ekleyin.
 • SSS’lerinizi bir geçiş veya filtreli geçiş stili listesine yerleştirin.
 • Stili, metni, kenarlığı ve arka planları hızla ve kolayca düzenleyin.
 • Varsayılan stilleri ve daha fazlasını geçersiz kılmak için CSS kutusunu özelleştirin.

Teknik sorulara cevap alırken, bir satış yapma veya kaybetme arasındaki farkı yaratabilirsiniz. Web sitenize gelen SSS’ler, işletmeniz için önemli bir para kazancı olabilir. Sonuçları görmek için WordPress sitenize Hızlı ve Kolay SSS eklentisini yükleyin.

AdSanity

İşletmenizin web sitesinin temel amacı reklamcılık yapmaksa, daha geniş bir izleyici kitlesine daha geniş bir hitap etmek için çeşitli türdeki reklamları döndürme yeteneği dikkate alınmalıdır. AdSanity gibi bir hafif reklam rotator eklentisiyle, potansiyel müşterilerin çeşitli tercihlerine hitap etme şansınızı artırabilirsiniz. İşte bu eklentinin yapabilecekleri:

 • Çeşitli reklamlar ve promosyonlar oluşturun, döndürün ve yönetin.
 • Hangi reklamların kullanıcılar için en çekici olduğuyla ilgili istatistikleri sağlayın.
 • Çok çeşitli görüntüleme ve yayınlama seçenekleri.
 • Hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak birçok destek.

Reklamları döndürerek, potansiyel müşterilerinizin mal ve hizmetleriniz için nakitlerini nerede geçireceklerini tıklamaları olasılığınızı artırırsınız. Bugün AdSanity’nin reklamcılık avantajlarından yararlanın.

BlogVault

Web sitenizi derlemek ve kurmak için saatlerce, günler hatta haftalar geçirdiğiniz değerli bilgileri kaybetmek, nakit kasanızı temizleyen biriyle neredeyse aynı seviyede. Gerçek dolar ve sentler daha düşük bir miktar olsa da, işinize koyduğunuz zaman ve çaba kesinlikle bir işe değer. WordPress sitenizi Blogvault eklentisiyle güvenli hale getirin;

 • Yedeklerinizi bulutta saklayın.
 • Gerçek zamanlı olarak Woocommerce siteleri yedekleyin.
 • Yedekleme doğrulama, geri yükleme, geçiş, site kopyalama ve daha fazlasını kolaylaştırın.
 • Ayrıca kötü amaçlı yazılım taraması yapabilirsiniz.

Özellikle siteniz bir e-ticaret sitesi olduğunda, WordPress site verilerinizi kaybetmek size çok zaman kazandırabilir. Blogvault , işletmenizi güvenceye almak için eklemeniz gereken bir eklentidir.

Optinmonster

Web sitenizi terk eden kullanıcılar, son balık avına çıkmış büyük balıklar gibidir. Her iki durumda da, çabalarınız için göstereceğiniz hiçbir şey yoktur. Optinmonster eklentisini ekleyerek bunu değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki özellikleri kullanarak okuyucuları abonelere dönüştürebilirsiniz:

 • Kolayca özelleştirilebilir Optinmonster formları ve şablonları.
 • Çıkış amacı teknolojisi.
 • Sayfa düzeyinde hedefleme.
 • Davranışla ilgili otomasyon.
 • A / B split testi.
 • Ayrıntılı dönüşüm istatistikleri ve daha fazlası.

Bir satış yapmazsanız, ziyaretçilerin web sitenize özel promosyonlar ve yeni ürün ve hizmet bilgileriyle hedeflenmiş e-postalar gönderebilmeniz için abone olmalarını sağlayarak gelecekteki bir satış elde edersiniz. Bu hedefi gerçekleştirmek için Optinmonster eklentisini kullanmak isteyeceksiniz.

AllinOne Schema Rich Snippets

Bir arama motorunu kullanan bir kişi arama sonuçlarını gördüğü zaman, genellikle, ürünleriniz veya hizmetlerinizin başlığı gösterildiğinde snippet bölümünde gördüklerine göre bir web sitesine başka bir web sitesinde devam etme kararını verir. Sitenizin sunabileceği şeylerin en iyi görünümünü aldıklarından emin olmak, AllinOne Şeması Zengin Snippet’leri eklentisi kullanılarak geliştirilebilir. Bu eklenti işinize nasıl yardımcı olur?

 • Arama motorlarına, gösterilecek en hassas ve önemli bilgileri sağlar.
 • Etkileşimli, zengin snippet’ler sizi rakiplerinizden ayırmanızı sağlar.
 • Daha yüksek SEO sıralaması elde etmenize yardımcı olur.
 • Arama sonucunuz paylaşıldığında Facebook’un bilgileri doğru bir şekilde görüntülemesine neden olur.

Sitenize potansiyel müşteriler kazandırmak, çevrimiçi işletmeler için oyunun adıdır. Rakipleriniz yerine sitenize tıklamak zorunda olan bir çok müşteriyi kaçırıyorsanız , zirveye ulaşmak için AllinOne Şeması Zengin Snippet’lerinden yararlanın.

WP Smush

Sayfa yükleme hızı, sayfanızda potansiyel bir alıcıyı saklayan veya onları hareket ettiren başka bir faktördür. Sayfanız çok yavaş yükleniyorsa, içeriğinizi görüntülemeye başlayan kullanıcının sunabileceğinizi görmek için beklemek yerine, harekete geçmesi muhtemeldir. WP Smush, daha hızlı sayfa yükleme veya oluşturma için web sitenizdeki görüntülerin optimize edilmesine yardımcı olabilecek bir eklentidir. İşte ne yapıyor:

 • Büyük görüntüleri küçültür ve sayfanız açıldığında daha hızlı görüntüleme için sıkıştırır.
 • Daha hızlı yükleme için resimlerden gereksiz verileri keser.
 • En popüler medya kütüphanesi eklentileri ile uyumludur.
 • Görüntülerin manuel olarak parçalanmasını ve daha fazlasını sağlar.

Web sitenizde dönüşüm yapmak konusunda ciddiyseniz, özellikle daha hızlı yüklenen birine sahip olmak, özellikle de mobil göz atma söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratır. Daha hızlı sayfa oluşumları elde etmek için WP Smush eklentisini WordPress sitenize ekleyin.

Live Chat

Müşterilerin soruları olduğunda, hemen yanıtlanmasını isterler. Daha az beklemek zorunda kaldıkları süre, geleneksel bir müşteriyi ödeme yapan bir müşteriye dönüştürecek olmanızdır. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları Canlı Sohbet’i kullanarak anında destek sağlayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu eklenti ile mümkün olacak:

 • Sınırsız eşzamanlı canlı sohbet gerçekleştirin.
 • Sohbet kutusunu özelleştirmek için tüm alanları düzenleyin.
 • Tam otomatik bir yönetici sohbet panosuna sahip ol.
 • Özelleştirilmiş bir çevrimdışı mesaj oluşturun.
 • Kullanıcının ekranında canlı sohbet otomatik olarak açılır.
 • Ve bu, tüm listenin sadece çok küçük bir kısmı.

Soruları yanıtlayarak ve müşterilerinizi anında sunarak, dönüşüm oranınızı artırabilir ve işinizin alt satırını artırabilirsiniz. Canlı Sohbet eklentisini indirin ve bir seferde yıldız müşteri hizmetleri sunmaya başlayın.

Shared Counts

Kelimeyi daha geniş bir izleyici kitlesine ulaştırmak, en iyi şekilde, ağız sözcüğü ile gerçekleştirilir. Ancak, ağız sözcüğü paylaşım olarak bilinen yeni bir form almıştır. Sitenize gelen ziyaretçilere sunduğunuz şeyi paylaşmanıza yardımcı olmak için, Paylaşılan Sayılar eklentisinin bu hedefi gerçekleştirmenize yardımcı olmasını istersiniz. Size nasıl yardımcı oluyor?

 • Paylaşılan Sayılar kısa kodlarını site tasarımınıza eklemeyi kolaylaştırarak.
 • Hem http hem de https paylaşım sayılarını almak için tek tıklatma seçeneği https’ye geçiş yaptığınızda hiçbir zaman kaybetmediğiniz sigortalar.
 • Yaratıcı önbelleğe alma yöntemleri, web sitesi oluşturma değerlerini en aza indirir.
 • Sitenizdeki en popüler on iletiyi getirmeyi kolaylaştırır.
 • En popüler on paylaşım butonunu içerir.

İşinizdeki alt satır, daha fazla insan varlığınızın farkında olduğu için artacaktır, bu nedenle paylaşım, mallarınızı ve hizmetlerinizi pazarlamanın son derece önemli bir yönüdür. Çabalarınız için en çok geliri azaltmak için Paylaşılan Sayılar eklentisini yükleyin.

EasyAzon

Çevrimiçi işletmeniz Amazon bağlı kuruluş bağlantılarına bağlıysa, en iyi sonuçları görmek için bu bağlantıları optimize etmek isteyeceksiniz. EasyAzon eklentisi, bu bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olabilir. İşte nasıl yardımcı olabilir:

 • Basit kurulum.
 • Tüm dünyadaki on Amazon kuruluş programı için destek.
 • Ortaklık bağlantılarınızı özelleştirebilirsiniz.
 • Görüntü bağlantıları ve ürün bilgisi blokları oluşturmak kolay.
 • Kullanımınız için harekete geçirici mesaj tuşlarının tonları.

Amazon bağlantı programınızdan dönüşüm elde etmek için gerçekten bağlantıları optimize etmeniz gerekiyor. Mümkün olan en iyi dönüşü elde etmek için WordPress sitenizde EasyAzon’u kurun . Ayrıca , ücretsiz sürümle elde edemeyeceğiniz pek çok özelliği olan pro sürümünü buradan da satın alabilirsiniz. Easyazon incelememi okuyun.

GetSiteControl

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çeken çoklu yollar, mallarınız ve hizmetlerinizle ilgili bilgilere kolay erişim sağlamanın ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmanın en iyi yollarından biridir. Bu çoklu bağlantı yollarını yönetmek için GetSiteControl eklentisi gereklidir. Bu eklenti özellikleri:

 • Müşterilerinizle veya potansiyel müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmak için sohbet widget’ları.
 • Potansiyel müşterilerin sitenize dahil olmasını kesinleştirmek için widget’ları abone edin, böylece onları posta listenizde bulundurun.
 • Müşterilerinizin son tanıtımlarınızda hızlandıracağından emin olmak için promosyon araçları.
 • İletişim widget’larının yanı sıra, widget’ları paylaşın, widget’ları, e-posta araçlarını ve birçok ek özelliği takip edin.

Kendinize çok zaman kazandırabilir ve müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bu eklentiyi kullanarak sizinle iletişime geçebilecekleri çoklu yolları düzenleyebilirsiniz. GetSiteControl kullanarak müşteri rehberleri üzerinde daha iyi kontrol alın.

WP Mail SMTP

E-postanız çevrimiçi işinizin yaşam çizgisidir, bu yüzden WordPress sitenizden oluşturulan tüm e-postaları aldığınızdan emin olmak genel başarılarınızda önemli bir unsurdur. WordPress’in e-postalarınızı zamanında işlemesi ve iletmesi çoğu zaman zor olduğundan, WP Mail SMTP eklentisinin kullanılması gerekir. Bu eklenti nasıl yardımcı olabilir?

 • wp_mail () işlevinizi WordPress’te yeniden yapılandırmayı kolaylaştırır.
 • Dört SMTP kurulum seçeneğinden herhangi birini veya tümünü kurmayı sağlar.
 • SMTP ve iş akışları için tüm eklentiler tek bir eklentiye dönüştürülür.
 • Ayrıca diğer büyük e-posta barındırma hizmetleri ile çalışır.

Yaşam çizginizin açık ve potansiyel müşterilerinizin çevrimiçi işinize akmasını istiyorsanız, tüm e-postalarınızı zamanında aldığınızdan emin olmanız gerekir. Bu amacı gerçekleştirmek için WP Mail SMTP’yi yükleyin.

MemberPress

Bilgi hizmetleri sağlama işinde iseniz, mallarınızın ve hizmetlerin satışlarını arttırmanın en iyi yollarından biri ekolojiler veya çevrimiçi internet kurslarıdır. Bu tür bir hizmeti kurmak için MemberPress eklentisine ihtiyacınız olacak. Bu eklenti ne yapacak?

 • WP Courseware programınıza tamamen entegre olacaktır.
 • Başlamak için basit ve basit yapılandırma adımlarına sahiptir.
 • Dersler belirli bir ürüne bağlanabilir.
 • Bir ürünün satın alınmasıyla öğrencilerin otomatik kaydı tamamlanır.

Ürünlerinizi genişletilmiş eğitim fırsatları için kullanan öğrencileri sorunsuz bir şekilde kaydetmek için bu eklentiyi kullanmak isteyeceksiniz. MemberPress eklentisinin size nasıl yardımcı olabileceğini kontrol edin.

WP Members

Belirli içeriğe veya ayrıcalıklara kısıtlı ve kontrollü erişim, çevrimiçi işinizin bir parçasıysa, o zaman, yalnızca erişim için ödeme yapmış olanların, en güvenli denetim düzeyini elde etmelerini sağlamak için güvenli bir yöntem isteyeceksiniz. WP Üyeleri eklentisini gerektirecektir. İşte bu eklenti sizin için ne yapar:

 • Ön uç site kaydı, giriş sayfanıza yerel yerine içeriğinizin bir parçasıdır.
 • Özelleştirilmiş bir görünüm ve his sağlar.
 • Kayıtlı olmayan kullanıcıların yayınlarını, sayfalarını, bloklarını ve içerik türlerini engeller.
 • Yeni üyelerin yöneticisine bildirir.
 • İçerikten teaser alıntıları otomatik olarak üretir.
 • Özelleştirme için 120’den fazla eylem, filtre ve kanca.

Üyelik için ödeme yapmayanların sitenizdeki kısıtlı içeriğe sahip olmalarını sağlamak, ana hattınızın bakımı söz konusu olduğunda önemlidir. İçeriğinizin, WP Üyeleri kullanarak ödeme yapmayan kişilere yayılmadığından emin olun.

Google XML Sitemaps

Arama motorlarında daha yüksek sıralamalar, tüm çevrimiçi işletmeler için gereklidir. Arama sitelerinden daha iyi endeksleme yapmak sitenizin sıralamasını iyileştirmenin başka bir yoludur. Bu, Google XML Site Haritaları eklentisi kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu eklenti nasıl çalışır?

 • Tüm WordPress oluşturulan URL’leri ve özel URL’leri destekler.
 • Tüm arama motorları için ayrıntılı bir XML site haritası sağlar.
 • Sitenizi bozmaz veya performansını yavaşlatmaz.

Pazarda artan maruz kalma her zaman her işin bir amacıdır. Google XML Site Haritaları eklentisi yardımıyla sıralamanızı artırarak pozunuzu artırın.

WP Bakery

Hepimiz web tasarımcıları değiliz. Aslında, çoğumuz web sitesi oluşturma için kod yazarken hiç deneyimsiz. Ancak, doğru araçlara sahipseniz yine de bir katil web sitesi oluşturabilir ve kurabilirsiniz. İş için en iyi araçlardan biri WP Bakery eklentisidir. Bu bir web sitesi tasarımı kolaylaştırır son derece sezgisel bir web sitesi besteci. İşte özelliklerinden sadece birkaçı:

 • İçeriğinizi uzman olmadan oluşturup yönetmenizi sağlar.
 • Herhangi bir WordPress temasıyla çalışabilirsiniz.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eklenti, şablon ve içerik öğesi vardır.
 • WP’de sevdiğiniz birini bulamazsanız kendi sayfa temanızı bile tasarlayabilirsiniz.
 • İhtiyacınız olduğunda bol miktarda profesyonel destek var.

Size ve markanızın kendi dokunuşuna sahip olan özel bir web sitesi hazırlamak, kişiliğinizi web sitenizin tasarımına enjekte etmenin harika bir yoludur. Bir DIY web sitesinin tarifi basittir; WP Fırın.

Buffer

Sosyal medya kullanıcıları genellikle güncellemelerle dolduğundan, doğru kişilerin güncellemelerinizi gördüklerinden emin olmak çıldırtıcı bir teklif olabilir. Sonuç olarak, çeşitli kullanıcılar için hedeflenen güncellemeleri planlayabilmek Tampon veya WordPress ile Tampon kullanımı yoluyla optimize edilebilir. Bu eklenti aşağıdaki hedefleri gerçekleştirecektir:

 • İçerik güncellemeleri, içerik yayınlandıkça seçtiğiniz sosyal medya sitelerine otomatik olarak yayınlar.
 • Zamanında pozlama için yayınların sosyal medya sitelerinde ne zaman güncelleneceğini planlamanıza izin verin.
 • Dinamik etiketler, tam görüntü kontrolü, toplu yayınlama, çoklu özelleştirilebilir durum mesajları ve daha birçok şey için izin verir.

En çok hedeflenen kelimeyi yaymak, böylece en çok hedeflenen kullanıcıların sitenize eklenen içerikler hakkında güncellenmesi, kullanıcıları ve potansiyel müşterileri sitenize çekmek için önemli bir stratejidir. Bu amacı gerçekleştirmenize yardımcı olması için Buffer eklentisinin gücünü kullanın.

Pretty Links

Çoğumuz büyük markaları, bu markalar ile yaygın olarak ilişkilendirilen logolar, semboller veya tasarım öğeleri nedeniyle hızlı bir şekilde tanımlayabiliriz. İşletmeniz için bu tür bir tanımanın oluşturulması, akılda tutulması gereken bir hedeftir. Tasarım yoluyla marka bilinirliği oluşturmanıza yardımcı olabilecek bağlantılar oluşturmak için bir araç Güzel Bağlantılar’dır. Bu eklentinin dikkatini çekmek ve dikkatinizi çekmek için birçok özellik vardır:

 • Bağlantılarınızı yolunuzu oluşturmanızı sağlar.
 • Bağlı link gizleme ve url kısaltma sağlar.
 • Sitenizi optimize etmek için bölünmüş testi kullanabilirsiniz.
 • Kampanya sonuçlarını hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.
 • Bağlantılarınızın viral olmasına neden olun.

Kampanyalarınızda bulunan bağlantıları optimize edin, böylece çok fazla zaman harcamadan çabalarınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Pretty Links eklentisini indirin ve kullanın.

Better Click to Tweet

Kısa biçim sosyal medya direği, ayrılan karakterlerden en çok patlamayı almaya çalışırken güreşken bir kabus olabilir. Bu kabusun sona ermesine yardımcı olabilecek bir eklenti Tweet için Tıklayınız. İşte bu eklenti ile özellikli olan:

 • Takipçileriniz için içeriğinizden kolayca tweetlenmiş metin oluşturmanıza yardımcı olur.
 • CSS’yi bilenler bunu tamamen özelleştirebilir.
 • URL’leri sonuçtaki tweet’lerden seçici olarak kaldırabilir.
 • SEO bilinçli olanlar için nofollow bağlantıları oluşturma yeteneği.

Tweet’lerinizden en fazla etkiyi elde edebilmek için, sitenize veya takipçilere daha iyi bir şekilde çekilip, daha iyi tıklatıp Tweet eklentisinin gücüne sahip olacaksınız.

Soliloquy

Slayt gösterileri, sitenizi ziyaret eden web sitesi kullanıcılarının gözünü ve umarım takip eden tıklamaları yakalamanın yaratıcı ve çekici bir yoludur. Slayt gösterilerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek bir eklenti Soliloquy’dir. Senin için ne yapabilir?

 • Sitenizde çekici ve yanıt odaklı görüntü ve video kaydırıcıları oluşturabilirsiniz.
 • Kolay ve güçlü sürükle-bırak kaydırıcı yaratıcısıdır.
 • Bu eklenti, kaydırıcılarınızı optimize edecek ve böylece web sitenizin oluşturma hızını düşürmeyecek.
 • WooCommerce ile iyi entegre olur.
 • Seçebileceğiniz çok sayıda önceden tasarlanmış tema ve şablon var.

Slayt gösterileri oluşturmak etkilidir, ancak bunu yapmak için doğru araçlara sahip olmadığınız sürece zaman alıcı olabilir. Kaydırıcılarınızı oluşturmak ve optimize etmek için Soliloquy’nin kolay ve hızlı sürükle ve bırak özelliklerini kullanın.

Google Apps For Work

İşinizi ve çalışanlarınızı daha verimli hale getirmek için düzenleyin ve işinizin genel işlevlerini düzene sokun, işinizin en alt noktasında önemli bir etkiye sahiptir. Google Apps For Work eklentisini kullanan her şeyi yapabilirsiniz. İşte bu eklenti ile ilgili özelliklerden bazıları:

 • Profesyonel e-posta.
 • Dosya depolama.
 • Paylaşılan takvim ve zamanlama.
 • Video konferans.
 • Artı bir dizi ek özellik ve fonksiyon.

İşletmenizin nasıl çalıştığını optimize edin ve daha iyi organizasyon ve iletişim yoluyla alt çizginizi etkileyin. Google Apps For Work’ün sizin için nasıl çalışabileceğini öğrenin.

Learn Dash

Web’deki eğitim ve e-öğrenme sektörü söz konusu olduğunda, çeşitli kurs tekliflerinin, kayıtların, faturalandırma ve diğer işlevlerin yönetilmesi, size çok fazla zaman, enerji ve masrafa mal olan ezici bir görev haline gelebilir. Bu görevlerin hepsi LearnDash eklentisini kullanarak basitleştirilebilir. Bu eklenti ne yapar?

 • Öğrenci deneyimini geliştirir.
 • Ders geliştirmeyi basitleştirir.
 • Herhangi bir markalı sayfaya ekleyebileceğiniz ön uç girişi vardır.
 • Giriş ve çıkış kısıtlamaları içerir.
 • Tek tek kullanıcılardan belirli içeriği göstermenizi veya gizlemenizi sağlar.
 • Bunlar bir düzineden fazla özellik ve fonksiyondan sadece bazılarıdır.

En iyi e-öğrenme deneyimi ve azaltılmış yönetim sorunları için çevrimiçi öğrenme platformunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmak , WP web sitenize LearnDash eklentisi ekleyerek büyük ölçüde geliştirilir.

CSS Hero

Bir WordPress web sitesi kurarken, yeni başlayanlar ve yap-yap-yapanlar, geliştirme kolaylığı için önceden tasarlanmış temalardan yararlanma eğilimindedir. Bununla birlikte, bu temalar işinizin gerektirdiği tüm işlevleri yeterince ele almazsa, işleri daha iyi hale getirmek için işleri özelleştirebilmeniz gerekir. Bu, CSS Hero eklentisinin işlevidir. Bu eklenti şunları yapmanızı sağlar:

 • Word’ü Özelleştir Temaları canlı olarak basın.
 • Sezgisel noktayı kullanır ve kullanım kolaylığı için arayüze tıklar.
 • Sitenizin çeşitli cihazlarda nasıl görüntülendiğini kontrol edin.
 • Yaratıcılığınıza yardımcı olacak tonlarca güçlü düzenleme işlevi vardır.

Bir WordPress temasını özelleştirmek, kendi benzersiz marka tanımınızı oluşturmak için kendi kişiliğinizi web sitenize eklemenizi sağlar. Gereksinimlerinize uyacak en iyi özelleştirilmiş web sitesini oluşturmak için CSS Hero eklentisini indirin ve kullanın.

Sucuri

E-ticarete dahil olanlar, yalnızca size ait olanı korumak için değil, aynı zamanda müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle de yüksek düzeyde güven oluşturmak için web güvenliğinin değerinin farkındadır. Bu amacı gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir eklenti Sucuri’dir. İşte bu eklenti ile özellikli olan:

 • Kötü amaçlı yazılımları uzaktan tarama yeteneği.
 • Hack sonrası güvenlik işlevleri.
 • Dosya bütünlüğünün aktif olarak izlenmesi.
 • Güvenlik sorunlarının bildirilmesi.
 • Ve çok daha fazlası.

Yüksek düzeyde güven oluşturmak, çevrimiçi iş yapmanın kritik bir parçasıdır. Hiçbir çevrimiçi işletme, site güvenliği içermemelidir ve Sucuri , seçim yapabileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Registration Magic

Başkalarına engellerken bu içeriğe erişmek için ödeme yapmış olan belirli kişilere özel bilgi ve hizmetler sağlayan siteler, her zaman kısıtlı içeriğe yalnızca doğru kişilerin erişebildiğinden emin olmak için bir yola ihtiyaç duyar. Kısıtlı içeriğe sahip siteler için işleri kolaylaştırmak için Kayıt Magic eklentisi. Kayıt Magic ile şunları yapabilirsiniz:

 • Kayıt ve kayıt formlarını özelleştirin.
 • Kabul edilebilir ödeme yöntemleri oluşturun.
 • Kullanıcıları yönet ve gönderileri takip et.
 • Çeşitli kullanıcı rolleri atayın.
 • Güçlü ve güvenli bir giriş sistemi kullanın.

Sitenizdeki kayıtlı kullanıcıları takip etmek ve yönetmek için çok zaman harcanabilir ve bu zaman ve efor, paranızın karşılığını alır. Kayıt Magic’i kullanarak kolay kayıt yönetimini kolaylaştırın.

Really Simple CAPTCHA

İşletmenizin sitenizdeki girdinin insan mı yoksa makine mi oluşturduğunu deşifre etmeye çalışmak için zamanınız yok. Sonuç olarak, makine girişini ortadan kaldırmak için bir sisteme sahip olmak, çevrimiçi işletmeler için vazgeçilmez bir unsurdur. Bu konuda size yardımcı olabilecek bir eklenti, Gerçekten Basit CAPTCHA’dır. İşte ne yapıyor:

 • Contact Form 7 ile çalışmak için yaratılmıştır.
 • Basit PHP CAPTCHA çözümleri kullanır, ancak bunları geçici dosyalar olarak saklar.
 • İki dosya, bir görüntü ve bir cevap oluşturur.
 • Rastgele CAPTCHA’lar oluşturmanıza izin verir.

İş web sitenizdeki tüm etkileşimlerin, aldığınız girdi karmaşasından zaman ayırmak için makinelerden ziyade yaşam, nefes alma ve satın alma ile olduğundan emin olabilirsiniz. Doğru kişiler tarafından temasa geçtiğinizden emin olmak için Gerçekten Basit CAPTCHA eklentisinden faydalanın.

Fancier Author Box

Yeni temaslar ve potansiyel müşteriler, işinizi ve geleceğinizin gelmesini sağlayan ham maddedir. Bu iletişim bilgilerini ve potansiyel müşterileri güvenceye almak ve yönetmek, Fancier Author Box eklentisine sahip değilseniz tam zamanlı bir iş olabilir. İşte nasıl yardımcı olabilir:

 • Her gönderiyi öne çıkarmaya ve okuyucunun dikkatini çekmeye yardımcı olur.
 • Her sayfaya iletişim ve potansiyel müşteri oluşturma için bir açılış sayfası yapmanızı sağlar.
 • Sosyal medya ağlarınızla bütünleşir.
 • Sununuzu tamamen özelleştirmenizi sağlar.

Tüm temasları ve olası müşterileri güvenceye almak için dikkat çekmek, alt çizginize bir destek sağlayacaktır. Amacınızı gerçekleştirmek için indirin ve Haydut Yazar Kutusunu kullanın.

Easy Appointments

Randevuları planlamak ve saklamak, işinizin daha yüksek, profesyonel düzeyde çalışıp çalışmadığına dair kesin bir işarettir. Doğru almaya çalışırken stres alabilen randevuları rezervasyon ve yönetme aracı, Kolay Randevular eklentisidir. Nasıl yardımcı olabilir?

 • Müşterilerinizin uygun zaman aralıklarınız sırasında rahatça rezervasyon yapabilmelerini sağlar.
 • Esnek zaman yönetimi ve özelleştirme sağlar.
 • Otomatik e-posta onayları ve hatırlatmaları üretir.
 • Birden fazla yer, işçi ve hizmet için izin verir.

Randevu programlamanın üstünde kalmak, en profesyonel ve en karlı işletmeleri diğerlerinden ayırır. Kolay Randevular eklentisini kurarak profesyonellerden biri olun.

MaxCDN

Sayfanızı daha hızlı bir şekilde yüklemek, kullanıcıların akıllı telefon kullanıcıları hakkında konuştuğunuzda, sitenizde kalmaları ve dönüşüm sayfalarınızı tıklamaları söz konusu olduğunda bir fark yaratacak. MaxCDN eklentisini kullanarak işleri hızlandırmaya yardımcı olabilirsiniz. Bu eklenti şunları yapmanıza yardımcı olur:

 • Alt sayfa yükleme süreleri.
 • Yükleme sırasında http sorgularını en aza indirerek performansı en iyi duruma getirin.
 • W3 Total Cache gibi önbellekleme programlarının verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

Değerli müşterileri kaybetmemek için bu sayfa yükleme hızlarını en aza indirin. MaxCDN hakkında daha fazla bilgi edinin ve gücünü kullanın.

Envira Gallery

Bir fotoğraf galerisi oluşturmak için bir geliştiriciyi işe almak, işinizin alt satırında nakit çeken bir gereksiz harcamadır. Envira Gallery eklentisini kullanarak fotoğraf galeriniz için geliştirici ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla ne yapabileceğiniz:

 • Fotoğrafları gerçek zamanlı olarak görünmesini istediğiniz gibi kolayca sürükleyin, bırakın ve yeniden düzenleyin.
 • Görüntü dosyası bilgisini sıkıştırarak yükleme hızını optimize eder.
 • Fotoğrafları ve görüntüleri paylaşmayı ve satmayı kolaylaştırır.
 • İşlerinizi çok daha kolay hale getirmek için birçok özelleştirme seçeneği, şablon ve araç içerir.

Fotoğraf galerinizi, Envira Gallery eklentisini indirerek ve indirerek çok fazla zaman ve para harcamadan çalıştırabilirsiniz.

Ninja Popups for WordPress

İrtibat listeleri, takipçiler, aboneler ve web sitenizi tercih edenler mevcut müşteriler olabilir, ancak gelecekteki müşteriler olarak görülmeli ve işinizin geleceği için son derece önemli bir rol oynamalıdırlar. Bu potansiyel müşterilerin herhangi birini kaybetmeyi göze alamazsınız, bu yüzden bunu önlemek için, WordPress eklentisi için Ninja Popup’larını düşünmelisiniz. Size nasıl yardımcı olabilir?

 • İstemcileri tercih etmeden veya takipçilere veya abone olmaya başlamadan uzaklaşmak için pop-up’lar oluşturmanın kolay bir yoludur.
 • Seçebileceğiniz bir dizi özelleştirme seçeneği, şablon ve tema var.
 • Ayrıca, müşterilerinizi yakalamada en çok hangi açılır stiller veya tasarımların etkili olduğuyla ilgili istatistikler sağlar.
 • Kurulumu kolay, mobil hazır, çevrilebilir ve liste basitçe devam ediyor.

İşletmeniz tek bir ipucunu kaybetmeyi göze alamaz, bu nedenle size bağlı kalmaları için her türlü çabayı gösterdiğinizden emin olun. Yararlanarak Ninja Popup’lar WordPress için eklenti araçları kutunuza eklemek için değerli bir çözümdür.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir