Cccam Server Nasıl İzlenir?

Cccam, receiver ücretli kanalları şifresini çözmek için cccam server nasıl izlenir? internet üzerinden sunucudan ön ödemeli kartlara erişim sağlamasıdır.

Cccam Nasıl çalışır?

Receiver kurulu özel bir uygulama, kanal şifrelemesi için her 10 saniyede bir sunucuya istek gönderilir. Sunucu gerekli anahtarı aktaracak ve receiver görüntüyü kodlayacak. Sonuç olarak, orijinal ön ödemeli kart olmadan dreambox server ile ücretli şifrelenmiş kanalları izleyebilirsiniz.

Kart paylaşımını yani CCCAM kullanmanın bir diğer avantajı, bir receiver kullanarak çeşitli uydu sağlayıcılarının kanallarını izleme olanağıdır. Örneğin, Sky UK, Sky DE, Polsat ve Skylink’i izlemek istiyorsanız, üç orijinal receiver satın almanız gerekecektir. Receiver her biri oldukça pahalıdır ve örneğin Sky UK’den Polsat’a kanalın zaplanması için diğer receiver açmanız gerekecektir. Anladığınız kadarıyla uygun değil. Cccam Server kullanmak bu problemi tamamen çözecektir!

Cccam server nasıl kullanılır?

Kart paylaşım hizmetini kullanmaya başlamak için www.ecccam.com web sitesinden size uygun olan paketlerden birini seçerek satın almanız ve cccam üyelik satın aldıktan sonra size gönderilen cccam abonelik bilgilerini cihazınıza yani receiver uydu alıcınıza eklemeniz yeterlidir.

Not: Yerli kanal ve platformlar bu cccam server sistemi üzerinde yoktur. Yabancı kanallar var.

UYARI! Cccam paketi satın almadan önce, ücretsiz olarak cccam test server tıklayıp 24 saat test etmenizi öneririz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir