Bedava Web Sitesi Nasıl Açılır?

Hepimizin aklında olan veya yapmak istediği bedava web sitesi açmaktır. Tabi bunu ilk yapacak olanlar acaba yapabilirmiyim yapamazsam param boşa gider mi gibi düşünceleri olduğu için ilk başlarda ücretsiz yani bedava web sitesi açmak veya açmayı denemek isteyecektir.

Sizlere bu yazımızda ücretsiz domain ve hosting nerelerden alınır? ve nasıl alınır? bunları anlatacağım ayrıca en kolay şekilde internet sitesi açıp yayınlamanız için gereken tüm bilgileri vereceğim.

bedava web sitesi

Bu site sayesinde kendinizi geliştirebilir daha sonrada profesyonel web siteleri yapabilirsiniz. Önemli olan şey ilk adımı atmaktır. Ssl sertifikası https:// hizmeti de otomatik verilmekte ve oda bedava. Deneme tahtası olarak kullanabilir isterseniz şirketinizin veya iş yerinizin kurumsal sitesini yapabilir veyada kişisel blog sitesi açarak hem günlük gibi hemde istediğiniz her türlü konu için paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Web tasarımı yapan kişiler en az sizden 500-600 lira para ister ve kesinlikle istediğiniz gibi bir site çıkmaz karşınıza ama bu yöntemle hayallerinizdeki web sayfasını kendiniz ürete bileceksiniz.

Ücretsiz domain ve hosting özellikleri

Bu web sitesine üye olarak aşağıda görmüş olduğunuz özelliklerin hepsine sahip olmuş oluyorsunuz.

  • PHP
  • MySQL
  • Cpanel
  • ücretsiz Web Sitesi Kurucusu
  • ücretsiz domain
  • bedava hosting
  • Reklam olmadan bedava sitem
  • Ücretsiz wysiwyg web builder

Üye işlemlerinizi tamamladıktan sonra mail adresinize gelen doğrulama mailine tıklıyorsunuz ve siteye giriş yapın daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi üç seçenek çıkacaktır karşınıza daha önce hiç web sitesi yapmadıysanız veya hiç bir bilginiz yok ise Kolayca Web Sitesi Oluşturun seçeneği ile hiç bir teknik bilgiye sahip olmasanız dahi web sitenizi kolayca yapabilirsiniz.

ücretsiz internet sitesi

Yanlış duymuyorsunuz bu özelliklerin hepsine bu site sayesinde sahip oluyorsunuz ve istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. ftp ile dosya aktarımı bile yapabilirsiniz piyasada bu hizmeti almaya kalksanız en az 1 yıllık için 130-140 lira para ödemek zorunda kalırsınız.

https://www.000webhost.com/1021094.html

Yukarıdaki adrese tıklayarak hem bedava hosting ve daha sonra bedava domain alabiliyorsunuz. tamamen ücretsiz. Yapmanız gereken mail adresi, şifre ve domain adresi belirleyerek üye oluyorsunuz.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir