5 Yaşında Dünyanın En Genç Annesi

“Lina Medina” (27 Eylül 1933, Ticrapo, Huancavelica Bölgesi, Peru doğumlu), tıp tarihinin beş yaşındayken doğum yapan en genç onaylı anne olduğunu biliyor muydunuz ? Şu anda Peru’nun başkenti Lima’da yaşıyor.

8 aylıkken erken ergenlik çağına girme (bazı raporlar 2,5 yıl. Medine, 14 yaşında 1939’da, 5 yaşında Lima’da sezaryen ile, 2.7 adında (6.0 lb) bir oğlu doğurdu. kızlarının bir tümörü olduğunu, yedi aylık hamile olduğu belirlenen bir hastaneye götürdüğünü, Medine’nin babasının çocuk cinsel istismarı şüphesiyle tutuklanmasına rağmen, daha sonra delil yetersizliği ve kimlik kanıtı nedeniyle serbest bırakıldı. Medine’nin emzirildiği biyolojik baba hiçbir zaman ortaya çıkmadı.

Medine’nin oğlu doğumda 2.7 kg (6.0 lb; 0.43 st) ağırlığındaydı ve doktoru sonra Gerardo ismini almıştı. Gerardo, Medine’nin kız kardeşi olduğuna inanarak büyüdü ancak 10 yaşındayken annesiydi, sağlıklı büyüdü, ancak 1979’da kemik iliği hastalığının 40 yaşında öldü.

Nasıl Öğrenilir?

Her şey ejderhaların neslinin tükenmesiyle başladı ve 2017 yılında bu kişisel blog kuruldu. Sizler değerli ziyaretçimiz bu yazılanları okuyabildiğinize göre Nasıl Öğrenilir blogum hala yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Öğrendiğim ve bildiğim birçok bilgiyi paylaşmak için kurulan çok çok nezih bir o kadarda eğlenceli bir kişisel blog. Sence de öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir